Kategorie:

Mata do akupresury z poduszką gdzie najlepiej jest ją zakupić, by realizowała nasze wymagania.

Avatar
Opublikowane przez kasia

Na samym początku powinno się wyjaśnić czym jest mata do akupresury z poduszką i jaka jest różnica pomiędzy akupunkturą i akupresurą. Obie te techniki wywodzą się ze wspólnej idei, ale dzielą się od siebie w dużym stopniu. Akupunktura to nakłuwanie miejsc wyznaczonych na plecach za pomocą igły. Przeważnie na starcie jest ona bolesna i potrafi powodować powstawanie wybroczonów skórnych. Akupresura z kolei nie wymaga pomocy fachowca, natomiast jest ona regularnie z nią porównywana. Nauczenie się punktów energetycznych z jakich korzystamy w okresie zabiegu nie jest dość łatwe.
Mata do akupunktury z poduszką jak ją użytkować? Dużo z nas na co dzień korzysta takiej maty przy codziennych czynnościach np praca biurowa. Jednak taka mata do akupresury z poduszką umożliwia na masaż trudno widocznych miejsc na ciele. Poduszka stanowi wspaniałe podparcie kręgosłupa szyjnego i jest zawarta w zestawie. Mata do akupunktury z poduszką sesje na niej winny dokonywać się systematycznie. Najlepiej jeśli korzystamy z niej regularnie, a każda sesja trwa około 30 minut. Fajnie jest jeżeli jesteśmy w stanie wykorzystać – mata do akupresury z poduszką w zwykłej czynności. Wędrując do pracy zabieramy ją ze sobą i siedzimy na niej przez część czasu pracy. Mata do akupunktury z poduszką dla początkujących może stać się nie lada wyzwaniem, ale z czasem przyzwyczaimy się do wypustek i będziemy mogli na niej spędzać dużo czasu. Dlatego takie maty są przygotowane z wypustek plastikowych dla początkujących i kolców metalowych, które niestety są bardziej bolesne dla zaawansowanych. Poduszkę możesz użyć osobno do stymulacji zakończeń nerwowych na niewielkim odcinku. Żeby zdobyć pełny efekt zrelaksowania, dobrze zainwestować jednak w całą matę. Mata do akupunktury z poduszką używana systematycznie może wpływać na obniżenie bóli głowy, bóli stawów, a nawet cellulitu. Doskonale sprawdza się w łagodzeniu stanów depresyjnych i rywalizacji z brakiem snu. Tego typu kuracja jest coraz wysoce zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, natomiast u nas też coraz więcej osób z niej korzysta. Mata do akupresury z poduszką jest prosta i umiemy zabrać ją w jakiekolwiek miejsce. Szybko się składa oraz wypełnia mało miejsca.

Mata do akupunktury z poduszką jest często pokryta naturalną bawełną , a wypustki są antyalergiczne, wiec każdy potrafi śmiało z niej korzystać na terapii winniśmy posiadać swoja własną matę, chociaż pokrowce są zdejmowane, dzięki czemu bez problemu możemy zadbać o czystość. Mata do akupresury z poduszką kiedy można zacząć ją stosować? Na początku winniśmy ułożyć się na niej w lekkim ubraniu. Regularne zwiększaj czas korzystania maty po przyzwyczajeniu się do niej. Początkowo może być wyczuwalny pewien dyskomfort. Szybko jednak zauważysz, po paru sesjach dobre działanie maty na twoje ciało. Warto ją używać samemu lub pod okiem fachowca.