Kategorie:

Gdzie najlepiej kupić roller z igłami do twarzy?

Avatar
Opublikowane przez kasia

Roller z igłami do twarzy to urządzenie, które cieszy się coraz ogromniejszą popularnością. Mikro- nakłucia to jeden z tych zabiegów pielęgnacyjnych na jaki decyduje się niezwykle wielka ilość ludzi. Jednak jak wyselekcjonować roller z igłami do twarzy, by spełniał nasze pragnień oraz nam nie zaszkodził. Na rynku pojawia się coraz więcej rollerów do twarzy. Lecz jaki wybrać dla nas. Nie jest to zwykłe zadanie|, jednak pamiętajmy iż roller z igłami do twarzy ma zazwyczaj za zadanie masaż oraz idealnie nadaje się do mezoterapii bezigłowej. Roller z igłami do twarzy jednak większość z nich prezentuje się podobnie, różnią się one od siebie, a właśnie te czynniki mają wpływ na efekty naszych zabiegów. Pojawienie się mikro nakłuć zapalnych, to podstawowe zadanie rollerów.

Pobudzaj one syntezę kolagenu, dzięki czemu nasza twarz staje się elastyczna i niezwykle napięta. To właśnie roller z igłami do twarzy z wykorzystaniem dobrych serum, powoduje, ze kosmetyki lepiej wchłaniają się w skórę. Roller z igłami do twarzy jak wykonać zabieg? Oczywiście wiele gabinetów kosmetycznych oferuje zabieg mezoterapii, ale jeżeli zamierzamy i znamy dokładnie jak potrafimy go przeprowadzić sami w mieszkaniu. Roller z igłami do twarzy winien mięć odpowiednią długość wypustek. Jeśli zależy nam na strefach oczu igły nie powinny przekraczać 0,25 mm max do 0,5 mm. Roller z igłami do twarzy https://med-store.pl/pokaz-produkt/roller-do-twarzy-4fizjo-derma-3w1/3348 jak po kolei przygotować się do zabiegu.

  • Musimy zmyć makijaż, za pomocą delikatnego mleczka, a potem użyć szczotki sonicznej do oczyszczenia perfekcyjnego cery
  • Dezynfekujemy powierzchnię za pomocą Octenoseptu
  • Jeśli nie jesteśmy odporni na ból musimy znieczulić miejsca np Lidoxinem, jaki działa już po kilku chwilach.
  • W kolejnym etapie dajemy ampułkę stworzoną specjalnie dla nas na buzię. Roller z igłami do twarzy winien być też rolkowany pod odpowiednim kątem, by jak najkorzystniej serum mogło wniknąć w głąb skóry. Podczas zabiegu warto jest delikatnie naciągnąć skórę.
  • Po zakończonym zabiegu powinno się oczyścić buzię oraz roller z igłami do twarzy i włożyć go w firmowym opakowaniu.
  • Po około 5 minutach na buzię powinno się dać krem antybakteryjny.

Roller z igłami do twarzy może powodować duże wybroczyny, które przecież po paru dniach same się wchłoną. Należy również stosować kosmetyki mocno nawilżające. Wynik syntezy kolagenu jest długi i mniej więcej wynosi od 2-3 miesięcy. Roller z igłami do twarzy długość igły, a częstość zabiegów.:

  • wielkość igły 0,2 – 0,25- zabieg możemy wykonywać co 2 dni
  • długość igły 0d 0,5 -0,75 zabieg możemy wykonywać nie częściej niż raz w tygodniu
  • długość igły 1 mm zabieg możemy wykonywać nie częściej niż co 2 tydzień
  • długość igły 1,5mm zabieg wykonujemy co 3 tygodnie.

Roller z igłami do twarzy zapewnia znakomite wyniki. Skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki po określonym czasie robią się mniej widoczne. Zabieg jest bardzo powszechny i zdobył grono fanów. Roller z igłami do twarzy zalecamy kupić w renomowanych sklepach medycznych.