Kategorie:

COMPEX czy zlikwiduje i wzmocni nasze wiotkie mięśnie.

Avatar
Opublikowane przez kasia

Coraz więcej dziewczyn nawet tych zgrabnych boryka się z problemem cellulitu. Jego zniwelowanie nie jest szybkie. Na szczęście wiele klinik kosmetycznych proponuje zabiegi, jakie w prosty sposób ułatwią Ci go zmniejszyć. COMPEX elektrostymulatory znakomicie nadają się do tego zadania. COMPEX to wielozadaniowe urządzenie, które nie tylko zlikwiduje skórkę pomarańczową, ale również zmniejszy ból w okolicach pleców czy łopatek. COMPEX elektrostymulatory co to dokładnie jest? Jest to jeden z najciekawszych zabiegów fizykoterapeutycznych. Wywołuje pożądany efekt organizmu poprzez wydzielany prąd o małym napięciu. Wzmacnia osłabione mięśnie i relaksuje. Kiedyś taki zabieg można było zrealizować tylko w specjalnym gabinecie. Teraz COMPEX możemy kupić i przeprowadzić zabieg samemu w domu. COMPEX jak działa? Jest to wyjątkowo łatwe narzędzie, które wysyła prąd poprzez elektrody naklejone na części ciała. Możemy wymienić dwa główne sposoby elektrostymulacji:

  • mięśniowo-nerwową (NMES)
  • przezskórną stymulację nerwów (TENS)

COMPEX tego pokroju urządzenia mają dwa style pracy, Dlatego aby przeprowadzać elektrostymulację nie musisz kupować dwóch specjalnych urządzeń. COMPEX są to niezwykle rozwinięte urządzenia na rynku. Korzystają z nich zazwyczaj sportowcy, ale również rewelacyjnie sprawdzają się w terapii jak również przy łagodzeniu bólu. COMPEX możemy kupić w sklepach medycznych. Ważne jest abyśmy dobrali prawidłowe narzędzie do swoich oczekiwań. Nie zawsze najkosztowniejsze znaczy najwspanialsze. Warto tu zapoznać się ze specyfikację przed dokonaniem zakupu. COMPEX możemy je zakupić w dwóch odmianach z przewodem, gdzie jest podłączenie do prądu|, lub bezprzewodowo na baterię. W zależności od wyselekcjonowanego wzoru, do dyspozycji będziesz miał różnorodne funkcje MI. Jest to nowoczesna technika, jaka sama zoptymalizuje narzędzie do stanu mięśni.

W modelach bezprzewodowych technologia MI może być tylko wykorzystywana za pomocą dodatkowego sensora, jaki znajduje się na specjalnym przewodzie. Pomiar mięśnia jest realizowany w pewnym punkcie. W przypadku COMPEX przewodowego moduł dokonuje pomiaru na od razu w każdej elektrodzie osobno. COMPEX https://med-store.pl/producent/compex/66 po jakim okresie są widoczne efekty? W momencie stosowania urządzenia potrafisz już zobaczyć np zmniejszenie bólu. Natomiast jest to wynik tylko chwilowy. Na 100% przyniesie ulgę. Jednak aby był on trwały musimy elektrostymulator COMPEX używać regularnie. Jak w przypadku wzmocnienia mięśni i nerwów. COMPEX w domu na co jest konieczny:

  • bóle mięśniowo-szkieletowe o różnej dolegliwości
  • osłabienie mięśni
  • napięcie mięśni
  • choroba zwyrodnieniowa stawów
  • ból barków ból kręgosłupa
  • napięciowe bóle głowy
  • bóle menstruacyjne.

COMPEX czy warto? Jeżeli masz jeden z nazwanych kłopotów, warto na 100% kupić sprzęt i często użytkować go w domu. Skutki są naprawdę błyskawiczne. Natomiast jeśli na nowotwór, masz rozrusznik serca lub epilepsję przed jego użytkowaniem musisz skonsultować się z lekarzem. Te przypadłości niewątpliwie dyskwalifikują cię do użytkowania COMPEX.