Kategorie:

Mata z kolcami do akupresury, jaka będzie dla nas najbardziej odpowiednia?

Avatar
Opublikowane przez kasia

Mata do akupresury na kręgosłup idealnie nadaje się do walki z bólem pleców. Mata z kolcami 4fizjo, jak dobrać taką, która będzie dla nas dobra. Nie jest to prosty proces, gdyż wybór na rynku jest coraz większy. Mata z kolcami do akupresury winnym być one dostosowane do stopnia zaawansowania użytkownika, wytrzymałości na ból. Osoby, które już używały maty mogą wyszukać takie, które będą, mocniej pobudzać punkty biologiczne. Mata z kolcami do leżenia będzie idealna dla kobiet początkujących, które powinny dobrać z mniejszą ilością kolców i stępionych końcówek. Mata do akupresury na kręgosłup jaki powinno się dopasować jej rozmiar. Na samym wstępie należy zastanowić się jaka części ciała i które punkty maja być pobudzane. Mata z kolcami 4fizjo, która ma wpływać na plecy i inne części ciała winna być wielkich formatów. Natomiast jeżeli interesuje nas akupresura tylko na jeden element toż winniśmy wybrać mniejszą matę. Mata z kolcami do akupresury mniejszych rozmiarów szybko się zwija i możemy ją wziąć ze sobą do biura. Będzie to wyjątkową korzyścią, gdyż będziemy mogli z niej korzystać w kilku miejscach. Mata z kolcami do leżenia zasady działania. W chińskiej medycynie ludowej opisane jest, że punkty zwane jako ‘meridiany’ łączy je z przewodami przepływu energii ‘chi’. Ucisk właściwego miejsca pobudza nasze zakończenia nerwowe, uspokaja oraz uśmierza ból. Tak właśnie dział mata do akupresury na kręgosłup. Mata z kolcami 4fizjo główne korzyści ze stosowania jej to:

  • Ograniczenie dolegliwości bólowych
  • Rozluźnienie napiętych mięśni
  • Zwiększenie ruchomości w stawach
  • Stymulacja układu nerwowego

Mata z kolcami do akupresury jak dobrać taką matę, żeby była dla nas odpowiednia. W zależności od miejsca, gdzie będziemy ja stosować . Jeżeli chodzi o matę do stosowania indywidualnego możemy kupić ją z tkaniny, jeżeli chcemy stosować ją w gabinetach rehabilitacji powinniśmy zakupić taką która jest zrobiona z plastiku lub gumy. Powinniśmy ją zdezynfekować po każdym kliencie, w przypadku tkaniny nie będzie to możliwe. Mata z kolcami 4fizjo rodzaj kolców i ich połączenie Skoro już kiedyś ćwiczyliśmy na tego rodzaju matach to możemy swobodnie zdecydować się na kolce stworzone z metalu. Natomiast ta mata z kolcami do akupresury jest dla osób zaawansowanych.

Dla osób początkujących zalecane są wypustki gumowe lub plastikowe. Ich rozstaw jest różny. W standardowych matach sięga od 4.9 do 5,9 mm. Przeznaczone są te maty dla osób szczupłych oraz dzieci. Jeżeli nie jesteśmy wytrzymali na ból i rozpoczynamy nasza historię to winni dobrać maty o rozstawie od 6 do 8 mm. Mata z kolcami do leżenia a dodatkowe akcesoria. Zazwyczaj możemy napotkać się z pakietem mata plus poduszka. Jest to nadzwyczaj opłacalna wersja dla kobiet, które potrzebują podnieść nasze skutki i mieć lepszy komfort. Poduszka zawsze winna być dostosowana do wzrostu. Mata z kolcami do akupresury zyskały w naszym kraju bardzo efektywne oceny. Dzięki nim potrafimy wspomagać proces leczenia w warunkach mieszkaniowych. Mata do akupresury na kręgosłup czy warto ją posiadać – jak najbardziej tak.