Kategorie:

Bańki chińskie do masażu jak dobrać te najprzydatniejsze w sklepach i czym się od siebie wyróżniają?

Avatar
Opublikowane przez kasia

Bańka silikonowa antycellulitowa są coraz bardziej ciekawe. Co prawda były już stosowane w naprawdę dawnych czasach. Bańki chińskie antycellulitowe wywodzą z medycyny Chińskiej. Bańki chińskie do masażu potrafią być zrobione z rożnego produktu możemy dać:

  • bańka silikonowa antycellulitowa silikonowa
  • bańki chińskie antycellulitowe do masażu gumowe
  • bańki chińskie antycellulitowe szklane.

W zależności od ich sposobu stosuje się je na różne rodzaje:

  • Bańka silikonowa antycellulitowa akupunkturowa – wykorzystywane są często przez rehabilitantów i używane w właściwych punktach na skórze określonych właśnie przez schematy akupunkturowe,
  • bańki chińskie do masażu próżniowe – ich istota działania bazuje na zassaniu powietrza oraz stworzenia podciśnienia. Są one stawiane na zimno,
  • bańki chińskie antycellulitowe ogniowe, które spalają tlen dzięki podpaleniu brzegów naczynia,
  • bańka silikonowa antycellulitowa cięte tutaj poprzez nacięcia na skórze krew jest zasysana do środka.

Bańki chińskie do masażu możemy dostać właściwie w którykolwiek drogerii. Są one do nabycia w rozmaitych rozmiarach oraz odcieniach. Szczególnie popularne są u nas bańki chińskie antycellulitowe gumowe. Są one najczęściej stosowane w klinikach w czasie masażu. Dużo z nas także wykorzystuje je w mieszkaniu w momencie stałej pielęgnacji. Bańka silikonowa antycellulitowa duże używane są na części ciała takie jak plecy czy uda. Bańki chińskie do masażu mniejsze stosowane są do masażu ramion a najmniejsze do masażu buzi. W odległych czasach zazwyczaj używano bańki ogniowe i były one używane do leczenia przeziębienia czy zapalenia oskrzeli.

Teraz najczęściej używa się bańki chińskie antycellulitowe jako zabieg idealny do zmieniania pomarańczowej skórki czy spalania tłuszczu. Jak używać bańki chińskie do masażu w mieszkaniu. Skóra winna być umyta. Masaż bańkami polega na wytworzeniu próżni z powietrza do wnętrza bańki, ale żeby idealnie był wykonywany nasza skóra musimy być dokładnie naoliwiona. Do tego zabiegu szczególnie wykorzystywane są kremy naturalne jak eukaliptusowy czy lawendowy. Jeżeli bańki chińskie do masażu zostaną zassane za mocno może zrobić się siniak. Żeby zapobiec takiej okoliczności zawsze możemy troszkę odessać bańki chińskie antycellulitowe. Zabieg nie powinien sprawiać nam bólu, więc najlepiej jak na chwila ważnych serii wybierzemy się do masażysty, który nauczy nam jak masować nasze ciało. Musimy także zwrócić uwagę na to żeby zabieg był realizowany w stronę serca nigdy nie odwrotnie co jest bardzo ważne. Również ruchy winnym być okrężne i precyzyjne. Powinien on trwać od 20 do 30 minut i być realizowany regularnie co 2-3 dni. Rozsądnie jest też po takim zabiegu użyć oliwki antycellulitowe napinające, które mają za zadnie zlikwidować tkankę tłuszczowa. Bańka silikonowa antycellulitowa nie mogą być używane przez osoby z problemami sercowymi, jak też przez osoby ze skórą naczyniową. Po takim zabiegu mogą pojawić się pęknięte naczynka, które będziemy musieli zamykać tylko laserem. Zatem warto jest przed zabiegiem zasięgnąć opinii masażysty. Jeśli już zdecydujemy się na ich nabycie, miejmy na uwadze by wybrać idealne dla nas. Możemy też przeczytać opinie i wybrać takie, które cieszą się najkorzystniejszymi. Bańki chińskie do masażu https://med-store.pl/banki-chinskie/banki-chinskie-silikonowe/9/7 są naprawdę wyjątkową opcją na poprawę swojej sylwetki, a zabieg jeżeli jest realizowany dobrze należy do ciekawych.