Kategorie:

Czy wiesz jak traktować lyapko wałki, aby łatwo ujrzeć efekty?

Avatar
Opublikowane przez kasia

Wałek lyapko bez niklu jest używany na wiele sposobów i wpływa na wiele płaszczyzn naszego ciała. Wałek lyapko pełni rolę pobudzającą (czas użytkowania lyapko wałek do twarzy bez niklu to około 7 min) i odprężającą (czas użytkowania wałek lyapko to około 15 min) Przecież można je też używać zgodnie z własnymi preferencjami, żeby osiągnąć oczekiwane rezultaty. Lyapko wałki stosowane są w gabinetach rehabilitacyjnych na wstępie zabiegu, aby przygotować organizm pacjenta, lub aby zrelaksować mięśnie po masażu czyli na zakończenie. Lyapko wałek do twarzy bez niklu są powszechnie wykorzystywane do masaży dynamicznych. Wałek lyapko występuje w wielu rozmiarach, dlatego umiemy go używać na każde miejsce na ciele. Do masażu twarzy perfekcyjnie sprawdzi się tu lyapko wałek do twarzy bez niklu, na duże partie ciała jak pośladki czy ramiona potrafimy wykorzystać wielki wałek lyapko bez niklu. Różnią się one nie tylko rozmiarem, lecz też rozstawem igieł. Jest to dość istotne w wyborze odpowiedniego aplikatora dla pacjenta. Lyapko wałki https://med-store.pl/aplikatory-wieloiglowe-lyapko/walki-lyapko/30/132 są niezwykle przystępne w użyciu i po sesji rehabilitacyjnej możemy z nich korzystać samemu.
Wałek do masażu lyapko jakie są korzyści jego stosowania:

  • rozluźnienie wielkich napięć mięśniowych;
  • zmniejszenie lub całkowite wyeliminowanie bólu głowy, karku;
  • przyspieszenie odbudowy tkanek,
  • ujędrnienie i uelastycznienie skóry

Lyapko wałek do twarzy bez niklu przeciwwskazania:

  • ciąża
  • zmiany skórne
  • podejrzenie nowotworu
  • w okresie miesiączki

Wałek lyapko jakie mamy kształty oraz do których partii ciała warto jest go stosować: Mały lyapko wałek do twarzy bez niklu – idealnie nadaje się do twarzy, lecz też do miejsc ciężko dostępnych jak np staw kolanowy. Bardzo dobrze sprawdza się też na małych pacjentach.

Wałek do masażu lyapko średni. Tego rodzaju wałki mają najpotężniejsze skupisko igieł, dlatego ból w okresie masażu może być szczególnie odczuwalny. Nadaje się doskonale do masaży twardych powierzchni jak łydki czy ramiona. Wałek lyapko duży. Umiejscowienie igieł jest jest mniejszy niż w średnim. Nadaje się na większe partie ciała jak brzuch czy pośladki. Jego funkcjonowanie jest równie duże jak innych. Ból przeżywany w momencie terapii jest jednak lżejszy niż w wypadku średniego – wałek lyapko bez niklu.
Lyapko wałki jakie są odczucia podczas zabiegu?
Na samym początku większa grupa osób czuje kłucie, a panie o mniejszym zakresie bólu dość nieprzyjemny ból, szczególnie w miejscach większych zmian chorobowych. Z czasem czucie dyskomfortu staje się mniejsze, gdyż przyzwyczajamy się do masażu. Jest to moment, kiedy pierwsze, powierzchowne napięcia już minęły i dochodzi do zwolnienia napięć umiejscowionych nieco głębiej. Cała sesja trwa mniej więcej 2 tygodni i musi być przeprowadzana regularnie. Bardzo korzystnie działa na poziom skóry oraz nastawienie. Po tym etapie winno zrobić się pauzę około tygodnia, aby później wrócić do masażu – lyapko wałek do twarzy bez niklu. Masaż jest bardzo skuteczny i cieszy się ogromnym uznaniem pośród rehabilitantów.