Kategorie:

Jak zakupić dobre bańki chińskie na twarz, aby szybko efekty były zauważalne.

Avatar
Opublikowane przez kasia

Bańki chińskie masaż twarzy jest szczególnie atrakcyjny w w Polsce. Możemy również spotkać się z nazwą „facial cupping” , ale żeby masaż przynosił efekty powinno się go dokonywać regularnie i jeżeli nie mamy żadnych przeciwwskazań. Bańki chińskie do twarzy mają wymiar grzybka, a pierwsze wiadomości o nich umiemy odkryć już w starożytnym Egipcie. Bańki chińskie masaż twarzy jego możliwością może być znany masaż Kobido. Bańki chińskie na twarz w czasie masażu wykorzystuje się jednak dodatkowe urządzenia – nie mają one zaworu, a podciśnienie uzyskuje się dzięki stworzeniu efektu wyssania poprzez naciśnięcie bańki. Wykonane są one ze profesjonalnej gumy. Masaż rozluźnia mięśnie, a zmarszczki robią się mniej widoczne. Bańki chińskie do twarzy umożliwią nam się zrelaksować, a dzięki temu, że napięcie na twarzy w okresie masażu maleje. Nasza twarz robi się promienna. Bańki chińskie na twarz https://med-store.pl/pokaz-produkt/banka-gumowo-szklana-do-masazu-prozniowego-twarzy-15-cm-1-szt/2944 jak stosować? Na samym początku musimy dobrze zmyć makijaż. Możemy do tego zastosować mleczko do demakijażu lub inne dostępne na rynku kosmetyki. Musimy też skorzystać piankę lub tonik, żeby nasza skóra była dobre PH. Cerę winno się właściwie nawilżyć, aby bańki mogły się po niej ruszać płynnie. Do tego masażu możemy wykorzystywać równe skoncentrowane olejki, które w okresie masażu wchłonie nasza skóra. Bańki chińskie do twarzy na samym początku wykorzystuje się je w taki sposób żeby pobudzić prace kluczowych naczyń limfatycznych.

W kolejnych krokach bańki chińskie na twarz stosuje się od środka do zewnątrz tak żeby odprowadzić nadmiar limfy. Czoło i skronie masujemy kolistymi ruchami. Po masażu skóra jest delikatnie zarumieniona. Dzieje się tak, ponieważ mocno pobudzamy krążenie krwi w tych częściach. Jeżeli w czasie masażu czujesz dyskomfort powiedz, aby lekarz uniósł troszkę bańki tak, żeby dostało się do niej powietrze. Nie winnaś już później odczuwać dyskomfortu. Bańki chińskie masaż twarzy zwykle trwa od 30 do 60 minut – w zależności od masowanego obszaru, cery pacjenta także takich działań dodatkowych, jak masaż odprężający po zabiegu.
Bańki chińskie na twarz jakich skutków możemy się spodziewać po ich używaniu:

  • spłycenie zmarszczek
  • Wpłynie na poprawę elastyczności i sprężystości skóry,
  • Poprawi koloryt,
  • Pobudzi fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny,
  • Polepszy ukrwienie tkanek

Efekty dostępne są już po około 1,5 miesiącu stosowania. Bańki chińskie masaż twarzy możemy zrobić około 2-3 razy w tygodniu. Częstotliwość powinna być przystosowana do osobistej wrażliwości cery. Raz w tygodniu, po skończonym masażu, można włożyć maskę, która jeszcze podtrzyma efektów masażu. Bańki chińskie do twarzy kto nie powinien ich używać.?

  • cera naczyniową
  • żylaki i dolegliwości układu krążenia,
  • rozmaitego rodzaju nowotwory,
  • schorzenia zakaźne,
  • w czasie menstruacji

Jeśli już zdecydujemy się na bańki chińskie na twarz musimy założyć, że ich działanie przynosi efekty, ale musimy na nie poczekać. Warto jest regularnie przeprowadzić zabieg relaksujący po masażu, byśmy mogli czuć się w pełni odprężeni.