Kategorie:

Innowacyjny stół rehabilitacyjny z pilotem bobath jak go wyselekcjonować, by się nam na nim dobrze działało w gabinecie.

Avatar
Opublikowane przez kasia

Stół rehabilitacyjny z pilotem to zasadnicze wyposażenie pomieszczeń rehabilitacji, bez którego trudno jest przeprowadzać fizjoterapię klienta. Na rynku osiągalnych jest pełno rodzajów stołów, które przeznaczone są do różnego rodzaju leczenia, a ich struktura odpowiada konkretnym zapotrzebowaniom, by odciążyć fizjoterapeutę w momencie przeprowadzania masażu. Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jest chyba najbardziej pożądanym stołem wśród fizjoterapeutów. Funkcja za pomocą pilota zmiany wysokości jest niezbędna, jeżeli często podczas zabiegów musimy opuszczać i podnosić klienta. Nie potrzebujemy wtedy przerywać masażu tylko w przebiegu swobodnie regulować leżanką. Stół rehabilitacyjny z pilotem doskonale sprawdzi się warunkach kiedy z gabinetu korzysta, kilku fizjoterapeutów. Rozumiemy, iż każdy z nich ma odmienne upodobania i będzie mógł łatwo dopasować wysokość do indywidualnych potrzeb. Dla wygody specjalisty i klienta stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym został wyposażony w elektryczną regulację wysokości w granicach 41-105 cm. Stół rehabilitacyjny z pilotem bobath jest to stół jakości premium, dzięki czemu materiał jest antybakteryjne jak też odporne na plamy. Posiada też zagłówki ze zwiększającym komfort otworem na buzie i ergonomiczne podpórki na ręce. Jak wiemy stół rehabilitacyjny z pilotem jest osiągalny w wielu odmianach kolorystycznych. Materiał powinien pasować kolorystycznie wnętrzu gabinetu. Konstrukcja ramy na jakiej opiera się stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jest bardzo solidna i również może mieć oryginalne odcienie. Pokrywana jest ona proszkowo, a wybór kolorów jest faktycznie ogromny.

Stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową jest wyposażony w kąta przechylenia zagłówka od -70° do 40° oraz 2-częściowy zagłówek z podłokietnikami opuszczanymi względem ich centralnej części. Stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym może być również wyposażony w funkcje fotela. Przednia cześć stołu potrafi być poodnoszona pod katem 90 stopni. Stół rehabilitacyjny z pilotem bobath może być również wyposażony w elektryczna regulację centralnej części leżanki, którą potrafimy wznieść na wskazaną przez nas wysokość. Również stół rehabilitacyjny z pilotem może zawierać te obie funkcje jednocześnie.

Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości standardowe wyposażenie:

  • opuszczane kołka, dzięki tej funkcji stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową możemy lokować w optymalne dla nas miejsce bez większego wysiłku
  • stół rehabilitacyjny z pilotem jest solidny i niepodatny na znaczne obciążenia, dzięki czemu podczas robienia masażu stół się nie wygina
  • stół rehabilitacyjny z pilotem bobath ma podział leżanki na kilka części w zależności od swoich potrzeb. Stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową winien posiadać jak najwięcej łamań, dlatego tu dobrze wziąć pod uwagę stół 5 lub 7-częściowy.

Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości w wielu konfiguracjach i cenach. Więc dobierając odpowiedni stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym winniśmy zwrócić uwagę na preferencje masażysty. Oczywiście powinno się wspomnieć im więcej funkcji tym suma niestety będzie wyższa. Warto natomiast mieć na uwadze aby stół rehabilitacyjny z pilotem był wysokiej klasy, świadczy to też o naszym gabinecie.