Kategorie:

Gdzie kupić nowy stół do rehabilitacji, aby wygodnie się na nim robiło masaż

Avatar
Opublikowane przez kasia

Stół rehabilitacyjny to pożądany element wyposażenia gabinetów fizjoterapeutycznych, masażu, a też gabinetów spa. Niezmiernie istotne jest to, by przed zakupem dobrać dobry polski stół do rehabilitacji, wygodny dla chorego, lecz także usprawniający pracę masażysty.
Jak dobrać wśród tylu ofert stół do rehabilitacji, który spełni wszelkie nasze wymagania?
Powinno się odpowiedzieć na parę poniższych pytań:
Jakie zastosowanie będzie miał stół rehabilitacyjny? Na samym wstępie należy stwierdzić, gdzie stół do rehabilitacji będziemy używać czy stacjonarnie tylko w klinice, czy jednak będziemy jeździć do pacjenta. Polski stół do rehabilitacji stacjonarny zastosowany jest tylko w gabinetach czy placówkach medycznych. Taki stół do rehabilitacji jest większy, posiada stabilniejszą budowę oraz o wiele większą funkcjonalność. Jego kluczowa wadą jest waga, jest on po prostu ciężki także nie można go przenosić. Stół do rehabilitacji https://med-store.pl/stoly-do-masazu-i-rehabilitacji/7 stacjonarny możemy nabyć z większą liczbą punktów, jakie na pewno poprawią nasz komfort pracy. Ustalana wysokość lub dobre ułożenie zagłówków, pozwoli bowiem na izolację danych działów ciała i ćwiczenie wybranych mięśni.

Funkcja fotela pozwoli nam podniesienie chorego do pozycji siedzącej, która też jest wysoce przydatna. Stół do rehabilitacji z możliwością sterowania na pilota stał się szczególnie rozpowszechnionym rozwiązaniem wśród rehabilitantów. Powinniśmy pamiętać, że polski stół do rehabilitacji może też składać się z 5-7 cześć, używany jest on zwykle w terapii manualnej. Dlatego określenie charakteru pracy przez rehabilitanta ma jednocześnie duże znaczenie. Stół do rehabilitacji przenośny, na pewno będzie miał małą użyteczność w porównaniu do stołu stacjonarnego. Stół rehabilitacyjny przenośny wyróżnia się:

  • Małą wagą
  • Lekką konstrukcją
  • Mobilnością
  • Kosztem stołu

Istotna funkcja stołu do terapii to też jego złożenie, jakie musi odbywać się szybko i sprawnie. Regulacja takiego stołu rehabilitacyjnego jest wyjątkowo praktycznym czynnikiem wyposażenia. Powinien mieć odpowiedni pokrowiec i wózek do przewozu, by prosto można było spakować polski stół do rehabilitacji i zawieźć do chorego. Polski stół do rehabilitacji a walory estetyczne? Ważne jest by stół rehabilitacyjny, jaki stoi w kluczowym punkcie gabinetu wyróżniał się wysokimi walorami estetycznymi. Kolor stołu winien pasować do gabinetu, a materiał użyty do wyrobu stołu winien być zrobiony starannie. Dobry stół do rehabilitacji jest nie tylko ładny i nowoczesny wygląd, ale także świadczy o wpływie naszego gabinetu. Komfort pacjenta, a polski stół do rehabilitacji. Duży blat, na pewno będzie wygodniejszy dla chorego do leżenia. Blaty które posiada stół do rehabilitacji to typowo 60 cm może być rozbudowany o dodatkowe 20 cm lub nawet może mieć szerokość 90 cm. Pianka im jest ona grubsza, tymże osoba masowana na stole odczuwał lepszy komfort. Pianka nie ma wpływu znacząco na wagę stołu, więc możemy też nabyć bardziej ekskluzywny przenośny stół do rehabilitacji. Kupując idealny dla nas stół do rehabilitacji winniśmy także zwrócić uwagę na ochronę. Ile trwa, czy możemy wydłużyć czas gwarancyjny, jaki jest serwis itd. Stół do rehabilitacji powinien być nie tylko wygodny dla chorego, lecz także dla pani dokonującej masaż. Zatem przed zakupem warto jest zapoznać się z recenzjami o wybranym przez nas modelu lub zapytać o detale w supermarkecie.