Kategorie:

Jak wybrać elektryczny stół rehabilitacyjny w adekwatnej cenie i z wielką ilością funkcji.

Avatar
Opublikowane przez kasia

Elektryczny stół rehabilitacyjny jak wyszukać odpowiedni model? Każdy z nas wie, że stół rehabilitacyjny jest obowiązkowym akcesorium każdej kliniki. Im klinika ma większe typy tym stół elektryczny do rehabilitacji jest bardziej wygodny i posiada wiele funkcji, które poprawiają komfort. Elektryczny stół rehabilitacyjny jest ich bardzo wiele. Każdy z nich nie tylko rożni się ceną, ale też posiada mnóstwo funkcji, które w jednym będą niesamowicie użyteczne innym natomiast niepotrzebne. Stół elektryczny do rehabilitacji winien prezentować się doskonałą jakością i prostotą obsługi przy jednoczesnych, małych kosztach eksploatacji. Elektryczny stół rehabilitacyjny musimy spotkać nie tylko w przychodniach, lecz też w gabinetach rehabilitacyjnych czy przychodniach. Każdy stół rehabilitacyjny powinien być stworzony ze dbałością przy zastosowaniu najnowszych technik i nowoczesnych rozwiązań a|i wszystko to dla jeszcze większego komfortu, skutecznego leczenia pacjentów z różnego rodzaju schorzeniami i urazami. Fizjoterapeuta, który posiada cel zakupić stół elektryczny do rehabilitacji winien ustalić jakie zabiegi na nim będą wykonywane. Ponieważ im więcej funkcji posiada tym elektryczny stół rehabilitacyjny będzie kosztowniejszy.
Stół elektryczny do rehabilitacji czy różni się od tradycyjnego?
Jednym z bardziej znaczących aspektów jest regulacja wysokości. Elektryczny stół rehabilitacyjny jak sama nazwa| wskazuje posiada ją regulowaną na 2 sposoby, albo za pomocą pilota nożnego co jest wyjątkowo funkcjonalne czy za pomocą pilota elektrycznego – opcja najkosztowniejsza.

Regulacja wysokości to komfort nie tylko dla fizjoterapeuty, lecz też dla chorego. Możliwość regulacji wybranych grup w czasie zabiegów umożliwi bardziej skuteczny masaż i szybszy powrót chorego do zdrowia. Stół elektryczny do rehabilitacji może być zróżnicowany na sekcje, aby praca fizjoterapeuty była znacząco funkcjonalna. Stół rehabilitacyjny zwykle jest jedno sekcyjny, bardziej zaawansowane modele mogą być nawet 4 sekcyjne czyli składające się, aż z 6 części. Elektryczny stół rehabilitacyjny https://med-store.pl/pokaz-produkt/elektryczny-2-sekcyjny-stol-rehabilitacyjny-z-rama-krzyzakowa-sterowany-za-pomoca-pilota-recznego-sumer-srk-re/1983 często ma o wiele ciekawszy materiał tapicerki. Przeważnie są to stoły rehabilitacyjne kosztowniejsze i tapicerka jest premium. Co oznacza, że jest wysoce odporna, antybakteryjna, a dobór tonów będzie niezwykle duży w zestawieniu do barw standardowych. Stół elektryczny do rehabilitacji odznacza się również wytrzymała konstrukcja z warstwą antybakteryjną. Może być ona również pokolorowana na barwę przez nas wybrany. Stół rehabilitacyjny może posiadać dodatkowe wyposażenie jak podłokietniki czy uchwyt na ręczniki papierowe, które niejednokrotnie są niezastąpione w czasie masażu. Elektryczny stół rehabilitacyjny jest na pewno kosztowniejszy od podstawowego, jednak komfort pracy jest o wiele większy. Dlatego wybierając stół elektryczny do rehabilitacji musimy zwrócić uwagę nie tylko na opłatę, ale| na jakość wykonania. Pomocne będą także opinie osób korzystających ze stołu który mamy w planie nabyć. Stół rehabilitacyjny jest niezbędny w pracy masażysty i jest to sprzęt, który musi być| także łatwy i elegancki w używaniu.