Kategorie:

Jaka mata do akupresury eco będzie dla nas najlepsza oraz jaka powinna być jej cena zakupu.

Avatar
Opublikowane przez kasia

Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo robi się coraz niezwykle atrakcyjna. Akupresura wywodzi się z Azji i polega na nacisku określonych punktów na ciele. Mata do akupresury eco jest wyjątkowo bezpieczna w stosowaniu, a używana jest zwykle do leczenia bóli przewlekłych np karku. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo jest od wielu lat używana do walki z bóle. Została wymyślona przed lekarzy. Pierwsze wzmianki o akupresurze możemy już spotkać 7 tys lat temu. Mata do akupresury eco składa się głównie z maty i również możemy do zestawu dokupić poduszkę, która dodatkowo pokryta jest kolcami.
Czym kierować się przy wyborze maty? Są 3 kluczowe czynniki, które potrafią mieć wpływ na nasz wybór. Ważny z nich to jaki rozstaw wypustek posiada mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo, jej rozmiar oraz materiał z jakiego została zrobiona.

Mata do akupresury eco jak sama nazwa pokazuje została stworzona z surowców ekologicznych zasadniczo z lnu i włókna kokosowego. Kolce są pokryte antybakteryjnym materiał, dzięki czemu mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo może być wykorzystywana przez wiele osób. Jeżeli idzie o rozstaw wypustek im jest ich więcej to mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo będzie przydatniejsza w leczeniu. Zazwyczaj mają one jakieś 4 tys wypustek ale są i takie, które mają ich aż 8 tys. jeśli przed jej nabyciem winniśmy wsiąść po uwagę dyskomfort jaki powszechnie taka mata do akupresury eco https://med-store.pl/pokaz-produkt/mata-do-akupresury-4fizjo-lniana-z-luskami-gryki-i-kokosem-czarno-zlota/3136 możne u nas wywołać. Jeżeli nigdy nie mieliśmy do czynienia z matami to powinniśmy je najpierw przetestować i znaleźć taką jaka nam najbardziej odpowiada. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo może mieć również rożną wielkość. Jeżeli chcesz ją wykorzystywać w mieszkaniu i ucisk ma być na wiele punktów akupunkturowych to radzę dużą matę. Jeżeli mata do akupresury eco ma być przez ciebie zabierana do roboty lub na siłownię i chcesz nią łagodzić dyskomfort w niewielkiej części to możesz śmiało kupować niewielką matę. Dodatkowe wyposażenie do maty to np poduszka lub pokrowiec, dzięki której szybko spakujemy nasz sprzęt. Mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo będzie dobra przy:

  • bólach kręgosłupa (np. rwa kulszowa),
  • zmianach zwyrodnieniach,
  • stanach zapalnych narządu ruchu,
  • bólach stawów,
  • migrenach, porannych sztywnościach karku,
  • bólach kończyn,
  • stanach ogólnego przemęczenia oraz osłabienia naszego ciała,
  • stanach depresyjnych i stresowych.

Jak każdy sprzęt posiada również przeciwwskazania które są kierowane do kobiet w ciąży, jak również osób, które mają otwarte rany. Mata do akupresury eco nie tylko pomoże zmniejszyć ból oraz obniżyć napięcie mięśniowe, ale po takiej sesji twój organizm jest, zrelaksowane i wypoczęte . Standardowo winniśmy jej użytkować około 20 minut dziennie. Miejmy na uwadze jednak, że mata do akupresury do masażu z kokosem eco 4fizjo musi być stosowana regularnie. Osoby początkujące na samym wstępie mogą odczuwać dyskomfort, ale szybko do niego się przyzwyczajają, a po kilku terapiach będzie on już znacznie mniejszy.