Kategorie:

Mata do akupresury na cellulit jak ją wykorzystywać, aby przyniosła szybko dobre rezultaty?

Avatar
Opublikowane przez kasia

Mata do akupresury na ból głowy to wyrób, jaki zapewnia nam pomoc w wypadku wielu dolegliwości. Najczęściej możemy wyróżnić:

  • mata do akupresury na brzuch
  • mata do akupresury na cellulit
  • mata do akupresury na ból głowy
  • mata do akupresury na kręgosłup
  • mata do akupresury na migreny

Tego rodzaju mata do akupresury na kręgosłup może być używana przez nas w zaciszu domowym. Jednak reklamowane jest udanie się do lekarza, zdiagnozowanie problemu, a następnie poznanie prawidłowych technik stosowania maty. Mata do akupresury na migreny jej podstawowym przeznaczeniem jest oczywiście zniwelować bólu czy to głowy, kręgosłupa. Jednak mata do akupresury na cellulit ułatwi nam także w walce z pomarańczową skórką oraz uelastyczni nasz brzuch. Uważa się bowiem, iż taka mata do akupresury na kręgosłup pozwoli nam złagodzić tez rwę kulszową oraz nieco obniżyć ciśnienie. W rezultacie powoduje to zmniejszyć napięcie mięśniowe oraz ból w uciskanym miejscu. Warto pamiętać o częstotliwości.

Regularne używana mata do akupresury na migreny umożliwi uregulować pracę systemu nerwowego, sercowo-naczyniowego, odpornościowego oraz oddechowego. Każda mata do akupresury na brzuch posiada dobrze wyprofilowane igły lub kolce. Potrafią być one stworzone z tworzywa ABS lub metali takich jak nikiel, srebro, żelazo, cynk oraz miedź. Metalowe igły na macie są dedykowane dla dziewczyn doświadczonych w ćwiczeniach, które wcześniej ćwiczyły na kolejnych rodzajach mat oraz nie spawają one im dyskomfortu. Mata do akupresury na cellulit zbudowana z ciała ABS dedykowana jest dla dziewczyn początkujących, które rozpoczynają swoją przygodne z matą. Dla dziewczyn chudych oraz z wielką nadwrażliwością na bodźce polecamy maty o mniejszej ostrości igieł. Mata do akupresury na kręgosłup – którą kupić? Wbrew pozorom nie jest to zadanie łatwe. W hipermarketach możemy spotkać wiele modeli mat i przeważnie nie wiemy, jaka będzie dla nas najkorzystniejsza. Jeżeli mata do akupresury na kręgosłup jest potrzebna ci w pracy – jesteś lekarzem i sporo ludzi korzysta z niej codziennie powinieneś dobrać taką, którą można swobodnie zdezynfekować. Jeżeli chcemy ją kupić dla siebie to asortyment jest właściwie duży. Mata do akupresury na brzuch a jej powierzchnia? Jeżeli czujesz ucisk lub dyskomfort w jakimś miejscu możesz nabyć mate niewielkich rozmiarów. Ale gdy przeszkadza Ci ból pleców powinieneś kupić taką żeby zwyczajnie się na niej ułożyć. Mata do akupresury na cellulit z bogatą ilością igieł będą znakomitszym wyborem, gdyż dzięki nim masaż na 100% będzie odbywał się krócej.
Ile leżeć na macie?
Wszystko zależy od stopnia zaawansowania konkretnej osoby. Mata do akupresury na migreny powinno stosować się blisko 30 do 50 minut. Jednak na samym wstępie będziemy odczuwać dyskomfort, dlatego czas używania maty będzie krótszy. Mata do akupresury na cellulit można stosować tak faktycznie codziennie, chyba że odkryjemy na naszym ciele zmiany w postaci np. siniaków. Wtedy najlepiej zrobić parę dni przerwy, aż zasinienia wchłoną się. Najważniejsza jest to żeby mata do akupresury na brzuch była używana systematyczne, dzięki czemu łatwiej zauważymy zniwelowanie dokuczającego nam dyskomfortu.